سایت های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو + لینک

SanaAdmin

TradingView نرم ‌افزار جمع ‌آوری سهام برای معامله ‌گران مبتدی و با تجربه است. تریدینگ ویو در واقع به معامله ‌گران این امکان را می‌دهد تا به راحتی با کاربران و سرمایه‌ گذاران دیگر همکاری کنند. علاوه بر همه این‌ها، این نرم افزار تجزیه و تحلیل، ویژگی‌هایی مانند نمایشگر سهام، نمودارهای HTML5، پایگاه دانش گسترده و… را ارائه می‌دهد. با این حال، به دلیل محدودیت های تازه تریدینگ ویو برای اکانت های رایگان، کاربران زیادی به دنبال جایگزین‌های رایگان برای تریدینگ ویو باشند. به همین خاطر می‌خواهیم در این مقاله به بررسی سایت های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو بپردازیم که ممکن است به شما در تحلیل بازار و انجام تصمیمات خود کمک کنند.

Trendspider

TrendSpider هوشمندترین نرم افزار تجزیه و تحلیل نمودار است که به معامله گران کریپتو و فارکس کمک می‌کند تا تصمیمات معاملاتی هوشمندتر، کارآمدتر و دقیق‌تری بگیرند. این نرم افزار طیف وسیعی از نمودارهای مربوط به خودکارسازی تجزیه و تحلیل فنی دستی را ارائه می‌دهد. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابزار نرم افزاری تخصصی برای معامله گران فنی
 • داده‌ها را می‌توان از بیش از 150 صرافی رمزنگاری و 6500 جفت معاملاتی تهیه کرد.
 • از نمودارهای خطی، کندل‌های ژاپنی و… پشتیبانی می‌کند.

سایت FINVIZ

سایت FINVIZ از جمله وب‌سایت‌های معتبری است که به منظور تحلیل بازارهای مالی و نمایش نمودارها و ابزارهای مرتبط با رمزارزها و جفت ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. این سایت امکانات گسترده‌ای را در زمینه تحلیل بنیادی و تکنیکال فراهم می‌کند. باید توجه داشت که نسخه رایگان این سرویس، قابلیت‌های محدودی دارد و برای دسترسی به تمامی امکانات آن، نیاز به خرید اشتراک دارید. با این حال، نسخه رایگان همچنان امکان مشاهده اطلاعات مفیدی را ارائه می‌دهد که کمک می‌کند تا کاربران به بازارهای مالی بیشتر آگاهی پیدا کنند.

ویژگی‌های اصلی سایت FINVIZ عبارتند از:

1. رابط کاربری سریع و کارآمد: این سایت دارای یک رابط کاربری ساده و سریع است که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

2. نمایش اطلاعات متنوع و ارزشمند: FINVIZ به کاربران خود امکان دسترسی به نمودارها، ابزارهای تحلیلی تکنیکال و بنیادی، اخبار مرتبط با بازارهای مالی و دیگر داده‌های مفید را فراهم می‌کند.

3. تحلیل جامع تکنیکال و بنیادی: این سرویس ابزارهای تحلیلی گسترده‌ای را فراهم می‌کند که شامل تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی می‌شوند. این امکان به کاربران می‌دهد تا اطلاعات گسترده‌تری از بازارهای مالی را بررسی کنند.

پس، با وجود محدودیت‌های نسخه رایگان، این سایت همچنان می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کسانی باشد که به دنبال یک منبع ساده و مفید برای تحلیل بازارهای مالی هستند.

Robinhood

Robinhood یک پلتفرم معاملاتی است که به شما امکان می‌دهد به داده‌های بازار در زمان واقعی دسترسی داشته باشید. این پلتفرم رقیب قدرتمند TradingView است و یکی از سایت های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو بشمار می‌آید. رابین هود به شما امکان می‌دهد سبد خود را با سرمایه‌های مختلف سفارشی کنید. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما می‌توانید بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و موارد دیگر را بخرید و بفروشید.
 • شما می‌توانید به داده‌های بازار در زمان واقعی دسترسی داشته باشید.
 • به شما این امکان را می‌دهد که با حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود، ارزهای دیجیتال را معامله کنید.
 • این امکان را به شما می‌دهد تا خرید، فروش یا تجارت دارایی‌های خود را با کمک یک برنامه تلفن هوشمند کامل کنید.
 • می‌توانید با استفاده از این برنامه در سهام، مشتقات و سایر دارایی‌ها سرمایه گذاری کنید.
 • معاملاتی که در ساعات بازار انجام می‌شود، به سرعت انجام خواهند شد.
 • به شما کمک می‌کند تا بدون کمیسیون از شرکت‌های فردی سرمایه گذاری کنید.

Webull

Webull یکی دیگر از جایگزین‌های TradingView است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از ابزارهای تجاری و تجزیه و تحلیل در هزاران شرکت سرمایه گذاری کرده و سبد مالی خود را ایجاد کنید. این به شما کمک می‌کند تا با بازارها در ارتباط بمانید و به شما کمک می‌کند سرمایه گذاری‌های خود را در هر کجا که هستید مدیریت کنید. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با استفاده از نمودارها و نمودارهای مختلف، نمای بازار را ارائه می‌دهد.
 • به شما امکان می‌دهد در شرکت‌های خارجی سرمایه گذاری کرده و سبد خود را متنوع کنید یا از فرصت‌های جهانی استفاده کنید.
 • به شما امکان می‌دهد نمودارها را تجزیه و تحلیل کنید، سفارش دهید و موقعیت‌های خود را بررسی کنید.

Quadency

Quadency یکی دیگر از سایت های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو است. این پلتفرم، یک پلتفرم امن برای تجارت، خودکار کردن تجارت خود و به دست آوردن بینش بیشتر در مورد تمام دارایی‌های‌تان است. همچنین گزینه‌ای برای نمودارهای پیشرفته ارائه می‌دهد که به یافتن رویکرد معاملاتی مناسب برای تجارت کمک می‌کند. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان مشاهده قیمت‌ها و مقادیر پورتفولیو در ارز دلخواه شما
 • بسیاری از استراتژی‌ها و سفارشی‌ سازی‌های محبوب از پیش ساخته شده را ارائه می‌کند تا در عرض چند دقیقه پخش شوند.
 • به شما امکان می‌دهد نمودارها را ذخیره کنید و طرح رابط تجاری خود را سفارشی کنید.

آموزش-استفاده-حرفه‌ای-از-تریدینگ-ویو

Coinigy

Coinigy یک پلتفرم تجزیه و تحلیل معاملات ارزهای دیجیتال است که یک پایانه معاملاتی پولی ارائه می‌کند و به شما امکان می‌دهد با تمام صرافی‌های اصلی ارز دیجیتال یکپارچه شوید. همچنین این پلتفرم این امکان را به شما می‌دهد تا مدیریت پورتفولیو را در تمام ساعات شبانه روز انجام دهید. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هیچ کارمزد مبادله اضافی از شما دریافت نمی‌شود.
 • به شما امکان می‌دهد در هر مکان و هر زمانی تجارت کنید.
 • شما می‌توانید به بیش از 75 اندیکاتور فنی دسترسی داشته باشید و مستقیماً از طریق نمودار در تمام صرافی‌های مورد علاقه خود معامله کنید.
 • دسترسی فوری به API لحظه‌ای و داده‌های تاریخی

Investing.com

سایت Investing.com یکی از پلتفرم‌های بسیار مفید برای تحلیل بازارهای مالی است و به عنوان یک شبکه اجتماعی برای تحلیل‌گران شناخته می‌شود. این سایت در زمینه بازارهای مالی از جمله بازار سهام، فارکس و ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. برای معامله‌گران بازار کریپتو، Investing.com اطلاعات مربوط به سیگنال‌های خرید و فروش، تحلیل‌های گوناگون، اخبار، نظرات کاربران و موارد دیگر را درباره ارزهای دیجیتال مختلف ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های مهم Investing.com، رابط کاربری ساده‌اش است. این سایت با استفاده از ابزارها و امکانات مختلف، پیچیدگی را کاهش داده است. همچنین، Investing.com بخشی را به معامله‌گران اختصاص داده که در آن می‌توانند تبادل نظر کنند، به همین دلیل به عنوان یک شبکه اجتماعی برای معامله‌گران شناخته می‌شود.

یکی از ویژگی‌های مفید این سایت، امکان نمایش همزمان چند حالته چارت‌های قیمتی مختلف است که در تریدینگ ویو رایگان موجود نیست. این ویژگی باعث می‌شود Investing.com یکی از بهترین جایگزین‌های تریدینگ ویو باشد. کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال مورد نظرشان را انتخاب کرده و چارت‌های روزانه، هفتگی و ماهانه را مشاهده نمایند که این امکان به تحلیلگران و تریدرها کمک بسیاری می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی‌های این سایت عبارتند از:

1. رابط کاربری ساده و فهم‌پذیر.
2. امکان نمایش همزمان چند حالته چارت‌های قیمتی.
3. بخش تبادل نظر کاربران.
4. ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی.

Protrader

Protrader یکی دیگر از سایت های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو است. این پلتفرم، یک پلتفرم معاملاتی و تحلیل ارزهای دیجیتال است که به طور گسترده توسط بانک‌ها، کارگزاران و معامله گران برای کسب و کار خرده فروشی خود استفاده می‌شود. پلتفرم معاملاتی Protrader دارای طیف گسترده‌ای از ابزارهای مناسب برای معامله گران روزانه و معامله گران الگوریتمی است. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک محیط معاملاتی را در تمام بازارهای اصلی، از جمله فارکس، CFD، سهام، آتی و… ارائه می‌دهد.
 • ویژگی‌های منحصر به فردی را برای معامله گران روز و اسکالپرها ارائه می‌دهد.
 • ابزاری برای نمودارهای دارای تجارت بصری فراهم می‌کند.

Tradelize

Tradelize به شما امکان می‌دهد سریع‌تر تجارت کنید و هوشمندانه سرمایه گذاری کنید. این جایگزین TradingView به سرمایه گذاران کمک می‌کند تا با معامله گران باتجربه ارتباط برقرار کنند و استراتژی‌های معاملاتی خود را با استفاده از نمودارها پیش ببرند. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی مستقیم به صرافی‌های رمزنگاری پیشرو.
 • Tradelize از تمام ابزارهای نمودار برای تحلیل تکنیکال استفاده می‌کند.
 • ارائه داده‌های لحظه‌ای برای اطمینان از دریافت آخرین قیمت‌ها از صرافی‌های متصل خود برای تصمیم‌ گیری صحیح در معاملات.

Trade Republic

Trade Republic یک برنامه برای ردیابی سرمایه گذاری در سهام و ارزهای دیجیتال است. این یکی از سایت های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو است که به شما کمک می‌کند تا سرمایه گذاری‌های خود را در چندین ارز ردیابی کنید. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما می‌توانید خارج از سیستم در سراسر جهان تجارت کنید.
 • این جایگزین TradingView به شما کمک می‌کند تا سفارش ارز دیجیتال خود را تنها با یک یورو کارمزد خارجی اجرا کنید.
 • همه دارایی‌ها در یک کیف پول سرد ذخیره می‌شوند، به این معنی که آفلاین هستند و به خوبی محافظت می‌شوند.

Free alternative sites for TradingView

Yahoo Finance

یکی از سایت‌های محبوب و شناخته‌شده در جایگزین تریدینگ ویو، سایت Yahoo Finance است. این سایت، همانند تریدینگ ویو، ابزارها و اندیکاتورهای گوناگونی را برای تحلیل بازار کریپتو و ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند. Yahoo Finance نیز دارای نسخه‌های رایگان و پرمیوم است. در نسخه پرمیوم، تبلیغات حذف شده و امکانات پیشرفته‌تری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که برای استفاده از بخش VIP این سایت باید حدود ۳۵ دلار هزینه کنید. با این وجود، نسخه رایگان نیز اطلاعات مفیدی را ارائه می‌دهد که در مقایسه با FINVIZ، که نیازمند خرید اشتراک برای دسترسی به کلیه امکانات آن است، انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد.

یک نکته مهم درباره Yahoo Finance، شباهت زیاد آن با تریدینگ ویو است که باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین جایگزین‌های این سرویس محسوب شود. در این سایت، شما می‌توانید بازارهای مختلف ارز دیجیتال را با چارت‌های قیمتی متنوع، اخبار، نمودارهای متنوع رمزارزها، نظرات تحلیلگران درباره آینده دارایی‌های دیجیتال و سایر اطلاعات مربوطه، به‌راحتی مشاهده کنید و از آن‌ها برای انجام تحلیلات اصولی در مورد رمزارزهای مورد نظرتان استفاده کنید.

مزایای این سایت عبارتند از:

1. مشابهت زیاد با تریدینگ ویو.
2. امکان مشاهده چارت‌های قیمتی ارزهای دیجیتال.
3. ارائه ابزارها و اندیکاتورهای متنوع برای تحلیل‌گران.

SeekingAlpha

SeekingAlpha یکی از رقبای قوی TradingView است. این یکی از بهترین وب سایت‌هایی است که به دریافت نمودار و تجزیه و تحلیل تجارت کریپتو برای کسب سود در تجارت شما کمک می‌کند. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این سایت بهترین نمودار را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند با اطمینان معامله کنید.
 • نمودارهای هفته، کوین‌ها و سهام کریپتو را ارائه می‌دهد.
 • جدیدترین تنظیمات تجاری از جمله اهداف و سطوح را ارائه می‌دهد.

Dukascopy

سایت Dukascopy یکی دیگر از جایگزین‌های مطرح برای تریدینگ ویو محسوب می‌شود. این سایت به ارائه اندیکاتورها و ابزارهای پایه‌ای تکنیکال برای تحلیل بازارها متمرکز است. جالب است بدانید که Dukascopy یک بانک آنلاین است که مقر آن در شهر ژنو، سوئیس قرار دارد. این بانک بستری را برای شرکت‌های فعال در تجارت آنلاین ارائه می‌دهد و این شرکت‌ها در سایت Dukascopy فعالیت می‌کنند، ارائه‌دهنده‌ی اطلاعات، نمودارها و شاخص‌های قیمتی مختلف برای تریدرها به منظور انجام تحلیلات دقیق می‌باشند.

یکی از ویژگی‌های جذاب این سایت، ارائه نمودارهای زیر یک دقیقه جهت تحلیل تکنیکال رمزارزها می‌باشد. این امکان به تریدرها این قابلیت را می‌دهد که بازار را با دقت بیشتری بررسی کرده و تحلیلات بهتری انجام دهند.

مزایای اصلی سایت Dukascopy عبارتند از:

1. رابط کاربری ساده و جذاب که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی با اندیکاتورها و ابزارهای تکنیکال آشنا شوند.

2. ارائه اندیکاتورها و ابزارهای پایه‌ای تکنیکال که کاربران می‌توانند از آن‌ها برای تحلیل بازار استفاده کنند.

3. نمایش دقیق نمودارها و شاخص‌های قیمتی که کمک می‌کند تا تریدرها اطلاعات دقیق‌تری برای تحلیل بازار به دست آورند.

4. ارائه اطلاعات دقیق و کامل جهت انجام تحلیل‌های مربوط به بازارهای مالی.

StockCharts

StockCharts یک برنامه جایگزین TradingView است که به شما کمک می‌کند سرمایه گذاری خود را کنترل کنید. این برنامه یک ابزار نموداری است که منابع پیشرفته و نظرات کارشناسانه را ارائه می‌دهد. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمودارهای این برنامه، ابزارها و منابعی را که برای موفقیت در بازارها نیاز دارید، ارائه می‌دهد.
 • بهترین ابزارها و منابع فنی صنعت را در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • به شما کمک می‌کند تا نمودارهایی را که در حال تماشای آن هستید با ChartLists سفارشی ذخیره و سازماندهی کنید.
 • به شما امکان می‌دهد موقعیت‌های خود را نظارت کنید و نمونه کارها را با ChartLists دنبال کنید.

Barchart

Barchart یک ابزار تحلیل بازار، نمودارها و معاملات است. این جایگزین TradingView به شما کمک می‌کند تا معاملات را از یک پلتفرم انجام دهید. Barchart مطالعات نمودار و ابزارهای ترسیم قدرتمندی را برای تحلیل تکنیکال ارائه می‌دهد. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمودارها اطلاعات دقیقی را با مطالعات و ابزارهای طراحی قابل تنظیم ارائه می‌دهند.
 • به شما کمک می‌کند تا قیمت گزینه‌ها را در زمان واقعی دریافت کنید.

GoCharting

GoCharting یک ابزار پیشرفته ترسیم ارزهای دیجیتال و تحلیل سهام در زمان واقعی است. این ابزار بیش از 300 شاخص برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال شما ارائه می‌دهد. همچنین معاملات زنده بر روی نمودارها را فراهم می‌کند. از جمله امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از 150 نشانگر فنی داخلی و ابزار ترسیم.
 • 14 نمودار پیشرفته را برای فواصل روزانه ارائه می‌دهد.
 • طرح بندی نمودارهای متعدد و پشتیبانی از چند مانیتور را ارائه می‌دهد.
 • نمودارهای مشخصات بازار و حجم را ارائه می‌دهد.
 • نمودارهای DOM و نردبان قیمت را ارائه می‌دهد.

Google Finance

سایت Google Finance یکی دیگر از جایگزین‌های محبوب برای تریدینگ ویو محسوب می‌شود. این سایت ارائه‌دهنده‌ی اطلاعات درباره‌ی گوناگون بازارهای مالی است. اگر شما یک فرد دقیق در تحلیل ارزهای دیجیتال هستید، Google Finance ممکن است برای شما جذاب باشد. از آنجایی که این سایت به شما اجازه می‌دهد تا به اطلاعات دقیق در زمان‌های مختلف دسترسی داشته باشید. این سایت دارای امکانات گسترده‌ای است که شامل موارد زیر می‌شود:

1. ارائه قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال که به شما اجازه می‌دهد تا به طور فوری و به روز ارزهای مختلف را مشاهده کنید.

2. اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال که این امکان را به شما می‌دهد تا از آخرین اطلاعات و تغییرات در بازار آگاه شوید.

3. ارائه اطلاعات مرتبط با روند بازار که به شما کمک می‌کند تا به تحلیل و درک بهتری از جهت‌گیری بازار برسید.

4. چارت‌های تکنیکی خطی که شما را قادر می‌سازد تا به طور تصویری داده‌ها را مشاهده کرده و الگوهای بازار را بهتر درک کنید.

 

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی سایت‌ های رایگان جایگزین برای تریدینگ ویو پرداختیم. با این حال، قبل از استفاده از هر سایتی، بهتر است به دقت بررسی کنید که آیا آن سایت به اندازه کافی قابل اعتماد است یا خیر. همچنین، برخی از این سایت‌ها ممکن است تنها برای تحلیل بازار و نه برای خرید و فروش سهام مناسب باشند. در پایان، استفاده از سایت‌های جایگزین رایگان برای تریدینگ ویو می‌تواند به شما در تصمیم‌ گیری و سودآوری در بازار کمک کند.

ارسال دیدگاه
0

دیدگاه

دیدگاه شما