Menu Close Menu

قوانین

قوانین ، مقررات و الزامات وب سایت ثناچنج


شرایط استفاده از خدمات ثناچنج


     1– استفاده از خدمات وب سایت با ابزارهای تغییر آی پی مجاز نمی باشد و در صورت استفاده از آنها فرآیند انجام سفارش و تائید هویت کاربر با سخت گیری بیشتری انجام خواهد شد.
    2- پیش از ثبت سفارش از جزئیاتِ فرآیند انجام سفارش و ارائه خدمات سرویس دهنده آگاهی لازم را کسب نمائید، چرا که مسئولیت عدم توجه به این مسائل با کاربر خواهد بود و ثناچنج هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
    3- پروسه انجام سفارش شما بسته به نوع سرویس انتخابی از 1 ثانیه تا 48 ساعت ممکن است به طول انجامد.
    4- در انتخاب آدرس کیف پول و یا حساب مبدا و مقصد دقت لازم را داشته باشید. چون در صورت ثبت مشخصات اشتباه مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.
    5- در سفارشات از واحد و مبلغ دقیق مورد سفارش اطمینان لازم را حاصل نمائید. مسئولیت هرگونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات حساب‌های ارزی در هنگام خرید ارز، بر عهده مشتری بوده و وب‌ سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این‌گونه اشتباهات ندارد.
    6- پیش از انجام هر سفارش نکات مربوط به خدمات رسانی هر بخش با دقت مطالعه نمائید، مسئولیت بروز مشکلات احتمالی در صورت عدم رعایت نکات ذکر شده بر عهده سفارش دهنده می باشد.
    7- مشتری موظف است کلیه اطلاعاتی که سایت از او می‌خواهد را به صورت کاملا شفاف و بدون هرگونه جعل و دستکاری در اختیار وب سایت قرار دهد.
    8- ثناچنج متعهد می شود، در صورت رعایت بندهای قوانین سامانه، پس از پرداخت هزینه، سفارش شما را در بعد تبادل مالی به صورت تمام و کمال انجام دهد، اما در صورتی که عدم ارائه خدمات به دلیل نقض قوانین سرویس دهنده مربوطه باشد؛ پیگیری آن بر عهده شما خواهد بود.
    9- مشتری موافقت می‌کند که تنها با اطلاعات و مشخصات واقعی در سایت فعالیت کرده و می‌کند. در غیر این صورت وب‌سایت می‌تواند کلیه سفارشات مشتری را معلق کرده و دسترسی او به سایت را تا زمان روشن شدن وضعیت،مسدود نماید.
    10- پیش از ثبت سفارش از کارمزد و مبلغ نهایی تبادل مطمئن شوید، زیر سفارش انجام شده قابل برگشت نمی باشد.
    11- در صورت درخواست، وب‌سایت حق دارد اطلاعات مربوط به کاربران، انتقال ارزهای الکترونیکی به حساب اشخاص و شرکت‌ها، مدیریت سیستم‌های پرداخت و همچنین قربانیان تقلب در این سیستم‌ها را در اختیار پلیس فتا و مراجع قانونی و ذیصلاح قرار دهد.
    12- مشتری موافقت می‌کند، تمام اسنادی که هویت او را کاملا تأیید می‌کند، در صورت سوء ظن به تقلب و پولشویی ارائه کند.
    13- انجام موارد غیرقانونی و خارج از محدوده وب‌سایت، به طور کلی ممنوع بوده و مشتری موافقت می‌کند که در صورت انجام چنین عملیاتی از سوی او این کار جرم محسوب شده و به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده خواهد شد.


شرایط احراز هویت


استفاده از خدمات فروش به سایت نیاز به احراز هویت ندارد.

به منظور جلوگیری از جرائم رایانه ای و پولشویی ، ثناچنج خود را ملزم به احراز هویت کاربران خود در خرید از سایت می داند، مراحل احراز هویت بدین شرح است :

الف – ارائه شماره تماس ثابت یا شماره همراه (شماره همراه باید به نام خود کاربر باشد)

تبصره: به جهت حفظ نکات امنیتی خریدار هنگام ارسال تصویر سلفی کارت بانکی خود باید تاریخ و ccv2کارت بانکی خود را در تصویر مخدوش نماید و فقط هویت صاحب کارت و شماره کارت خوانا باشد.

ب – ارسال تصویر کارت ملی و کارت بانکی

(سقف خرید نامحدود)

پ – جهت بهره مندی از تمام امکانات سایت و همچنین افزایش سقف خرید، لازم است تا کاربر تصویر سلفی همراه با کارت ملی و کارت بانکی خود را ارسال نماید.

 

اعلان هشدارهای لازم و سلب مسئولیت


    1 – به هیچ عنوان مدارک و حساب کاربری خود را در اختیار دیگران (حتی فامیل و دوستان صمیمی) قرار ندهید، چرا که مسئولیت هر گونه سو استفاده احتمالی از مدارک و حساب کاربری شما بر عهده صاحب حساب می باشد. ثناچنج هیچ گونه مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.
    2 – مدارک ارسالی شما نزد وب سایت محفوظ است، اما در صورت هرگونه تخلف و در خواست قضایی مستندات حساب کاربری فرد متخلف در اختیار مراجع ذیصلاح قرار داده خواهد شد.
    3 – به هیچ عنوان فریب افرادی که به بهانه حضور در خارج از کشور امکان دسترسی و افتتاح حساب در ایران ندارند را نخورید و از افتتاح حساب برای این افراد خودداری نمائید.
    4 – از ثبت نام با مشخصات لاگین (ایمیل و کلمه عبور) یکسان در ثناچنج و سایر وب سایت ها اجتناب کنید. چراکه برخی از وب سایت های جعلی با هدف سو استفاده به حساب و مدارک شما اقدام دسترسی پیدا خواهند کرد و مشکلاتی برای شما ایجاد خواهند کرد، که مسئولیت تمامی این مشکلات با شما خواهد بود.
    5 – در حفظ نام کاربری و کلمه عبور دقت لازم را داشته باشید و بخش ورود دو مرحله وب سایت را فعال کنید، چرا که ثناچنج هیچ گونه مسئولیتی در قبال سهل انگاری کاربر در خصوص حفظ اطلاعات حساب کاربری خود ندارد.

 


نکات:


ثناچنج یک سیستم خدمات رسانی  آنلاین است، که با هدف ایجاد زمینه کسب درآمد خارجی و نقد درآمد ارزی در سیستم های مالی و الکترونیک بین المللی برای کاربران با فعالیت سالم فراهم شده است.

این وب سایت هیچ گونه فعالیتی به موازات صرافی ها و تبادل اسکناس نداشته و تامین هزینه پرداخت تمامی خدمات خارجی و داخلی آن، از منابع درآمد کسب و کارهای اینترنتی (درآمدهای فریلنسری و انجام پروژه های بین اللمللی) می باشد.

ثناچنج به هیچ عنوان به سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران اعم از سایت های شرط بندی، قمار و سایت های مشابه خدمات ارائه نمی دهد.

کلیه فعالیت های این وب سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به منظور پیشگیری از کلاهبرداری و فعالیت های مجرمانه شرایط فوق، برای استفاده از خدمات آن در نظر گرفته شده است.

استفاده از خدمات وب سایت به معنی مطالعه کامل قوانین و پذیرفتن آنها از سوی کاربر می باشد.

این قوانین همواره بروی وب سایت ثناچنج در دسترس می باشد و در صورت تغییر در آنها، در همین صفحه برای تمامی کاربران قابل رویت خواهد بود.

مطالب مرتبط با این صفحه