Menu Close Menu

سوالات متداول

پول الکترونیکی چیست ؟
پول هایی می باشند که در فضای اینترنت اعتبار دارند و برای انجام خرید های اینترنتی استفاده می شوند. از جمله این پول های الکترونیکی می توان به پرفکت مانی ، وبمانی ، پی پال ، اسکریل و پی زا اشاره کرد.

سلام من با کارت شخص دیگر خرید کردم از حسابم کم شد ولی دلار به حسابم واریز نشد و مرجوع شده سفارشم میشه پیگیری کنید ؟
سلام از کارت دیگران نمیتوانید خرید کنید و فقط با کارتی که در قسمت احراز هویت ثبت کردید میتوانید خرید کنید . پول از حساب کسر شده ولی بعد از 48 ساعت به حساب کارتی که با آن خرید کردید برگشت میخوره لطفا با کارت خودتان خرید کنید تا بدون مشکل فرایند خرید انجام شود

نحوه فروش دلار به شما و انتقال به حساب بانکی ما چطور انجام میشود و چقدر زمان میبره ؟
کاربر گرامی ولی قبل از هر چیز باید حساب بانکی خود را در قسمت احراز هویت ثبت کرده باشید و اگر ثبت نکرده باشید واریز انجام نمیشه . بعد از اینکه شما فروش به ما را انجام دهید ما به صورت پایا مبلغ را واریز میکنیم طبق دستور عمل بانک واریزی های پایا هر روز ساعت 17:00 واریز میشوند به این صورت که اگر شما ساعت 14:00 فروش به ما ثبت کنید فردا ساعت 17:00 وارد حساب شما میشود ولی اگر قبل از ساعت 14:00 فروش به ما ثبت کنید همان روز ساعت 17:00 به حساب شما واریز میشود هر موقع ما واریز کنیم از حالت ( در حال بررسی ) به حالت ( انجام شده ) تغییر میکند واین به این معناست که ما واریز کرده ایم ولی طبق قانون بانکی شاپرک ساعت 17:00 به حساب شما واریز میشود .

سلام من به شما در ساعت 12 ظهر دلار فروختم چرا به حساب بانکی من واریز نشده الان ساعت 20 شب هست ممنون میشم پیگیری کنید ..
توجه داشته باشید که روزهای تعطیل اگر دلار به ما بفروشید واریز نمیشه و روز کاری واریز انجام میشه برای مثال اگر جمعه دلار بفروشید به ما شنبه واریز میشه به دلیل اینکه سیستم پایا ایام تعطیل واریز انجام نمیده طبق دستور بانک مرکزی پایا فقط روزهای کاری انجام خواهد شد
امروز هم جمعه هست برای همین واریز نشده ولی شنبه بعد از ظهر به حساب شما واریز خواهد شد با تشکر از شما

 

من می خواهم دلار الکترونیکی ام را به حساب بانکی ام منتقل کنم ، چه باید بکنم ؟

شما می توانید دلار خود را به ما بفروشید و ما معادل آن پول نقد به حساب بانکی شما واریز می کنیم .


آیا می توانم در دفتر کار شما پول نقد پرداخت کنم و دلار الکترونیکی دریافت کنم ؟

خیر ، ما پول را بصورت نقدی بخاطر مسائل امنیتی از شما دریافت نمی کنیم . ما تمام دریافت ها و پرداخت ها یمان را  توسط سیستم بانکی انجام می دهیم .


شما از چه بانک هایی برای پرداخت و دریافت هایتان استفاده می کنید ؟

تمامی بانک های عضو شبکه شتاب . درضمن  شما می توانید به حساب بانکی ما در بانکهای بین المللی نیز بصورت ارزی با استفاده از سیستم سوئیفت بین المللی دلار واریز کنید .


چه مدت زمانی طول می کشد تا یک سفارش انجام شود ؟

 انجام سفارشات در حالت اتوماتیک می باشد و به صورت لحظه ای انجام میشود .


کارمزد خرید و فروش شما چند درصد است و بر چه اساسی محاسبه می شود ؟

کارمزد خرید و فروش ما با توجه به نرخ های جهانی متفاوت است و پیوسته در حال تغییر است ، شما می توانید با بررسی سایت ما از نرخ دقیق کارمزدهای ما مطلع شوید.


من می توانم روی سایت شما سرمایه گذاری انجام دهم ؟

در حال حاضر ما هیچگونه فرصت سرمایه گذاری نداریم که به شما ارائه کنیم ، اما در صورتی که در آینده چنین زمینه هایی بوجود بیاید حتما با استفاده از ایمیل کاربران را در جریان آن قرار خواهیم داد.

 

سوال من در این صفحه نبود ، چه کار باید بکنم ؟

برای پرسش سوال های بیشتر با ما تماس بگیرید.    045-33598207  - 09359592911چطور میشود به سایت شما اعتماد کرد ؟
 
ما نزدیک به 5 سال هست که خدمات فروش ارز الکترونیکی وبمانی را انجام میدهیم و دارای پاسپورت مرچنت وب مانی هستیم و تمام پرداختی های ما به صورت اتوماتیک انجام میشود .