بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال vip دنیا در تلگرام + لینک کانال

SanaAdmin

بازار کریپتو هم بی ثبات و هم غیرقابل پیش بینی است. این بدان معناست که سرمایه گذاران ارز دیجیتال باید بازار را به طور مداوم زیر نظر داشته باشند تا فرصت‌های معاملاتی بالقوه را شناسایی کنند. اینجاست که سیگنال‌های ارز دیجیتال مهم می‌شوند. سیگنال‌های کریپتو پیش بینی‌ای از آینده بازار را به معامله‌‌گران ارائه می‌کنند و در زمان و تلاش صرفه‌ جویی می‌کنند. در نتیجه اینجاست که کانال سیگنال ارز دیجیتال مفهوم پیدا می‌کند. در این مقاله قصد داریم بهترین کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال معروف دنیا در تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

Jacob’s Crypto Clan Discord

Jacob Bury یک معامله گر حرفه‌ای ارزهای دیجیتال است که در تحلیل تکنیکال تخصص دارد. او یکی از بزرگترین گروه‌های دیسکورد کریپتو را اداره می‌کند، جایی که تحلیل ها و سیگنالهای درباره بازار کریپتو به اشتراک می‌گذارد. این سرور رمزنگاری محبوب Discord بیش از 15 هزار عضو و چندین کانال دارد. برای مثال، معامله گران می‌توانند کانال‌های اختصاصی برای سیگنال‌ها، هدایا، نمودارهای ارز دیجیتال، پیش‌ فروش و اخبار پیدا کنند. علاوه بر این، Jacob Bury همچنین بخش‌های چت را برای معامله گران ایجاد کرده است تا با یکدیگر تعامل داشته باشند. به این ترتیب معامله گران می توانند محتوا را فیلتر کرده و به سرعت اطلاعات را پیدا کنند.


دسترسی به کانال Jacob’s Crypto Clan Discord


کانال-سیگنال-ارز-دیجیتال

Crypto Whale Pumps

افرادی که به دنبال کسب اطلاعات در مورد پیش فروش ارزهای دیجیتال پرطرفدار و کوین‌های جدید برای سرمایه گذاری هستند، می توانند از این کانال استفاده کنند. Crypto Whale Pumps بیش از 20 هزار عضو در کانال خود دارد این کانال سیگنال تلگرام، اطلاعاتی در مورد پیش فروش توکن‌های جدید مانند Thug Life می‌دهد.

این کانال ممکن است برای سرمایه ‌گذاران مبتدی مناسب باشد، زیرا Crypto Whale Pumps اطلاعاتی در مورد اینکه چرا پیش ‌فروش‌ها بلافاصله پس از فهرست شدن در صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده افزایش می‌یابند، ارائه می‌دهد. همچنین Crypto Whale Pumps تجزیه و تحلیل دقیق خود را در مورد اینکه آیا برخی از ارزهای دیجیتال Honeypot هستند یا اینکه کدام سرمایه گذاری ممکن است منجر به بازده طولانی مدت شود، ارائه می‌دهند.


بازدید از کانال Crypto Whale Pumps


CryptoSignals.org

CryptoSignals.org سیگنال‌های معاملاتی ارز دیجیتال و تجزیه و تحلیل بازار را به مشترکین خود ارائه می‌دهد. این کانال سیگنال توسط تیمی از معامله گران رمزنگاری بسیار با تجربه ایجاد شده است. این پلتفرم از تکنیک‌های مختلف تحلیل تکنیکی و بنیادی برای شناسایی فرصت‌های معاملاتی سودآور در بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. این کانال سیگنال‌های رمزنگاری را از طریق تلگرام ارسال می‌کند و به کاربران اطلاعاتی در مورد بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری می‌دهد.

سیگنال‌ها اطلاعات ورودی و خروجی، از جمله اهداف قیمتی سود برداشت و توقف ضرر را در بر می‌گیرند. سیگنال‌ها همچنین شامل نسبت ریسک به پاداش هستند. این تضمین می‌کند که معامله‌ گران ریسک‌های موجود را می‌شناسند و می‌توانند تصمیمات آگاهانه متناسب با استراتژی خود بگیرند.

CryptoSignals.org سیگنال‌هایی را برای BTC، ETH، BNB، ADA، LINK، DOT و XRP ارائه می‌دهد. هر سیگنال همراه با یک تحلیل فنی جامع است. این به سرمایه گذاران رمزارز کمک می‌کند یاد بگیرند که چگونه تجزیه و تحلیل را به تصمیمات تجاری تبدیل کنند. این پلتفرم، سیگنال‌های رمزنگاری رایگان و پولی را ارائه می‌دهد. در گروه تلگرام رایگان سه سیگنال در هفته ارسال می‌شود. از سوی دیگر، کاربران روزانه تا سه سیگنال را در کانال پولی دریافت می‌کنند.


اضافه شدن به کانال CryptoSignals.org


Binance Killers

Binance Killers سرویس سیگنال‌های تلگرام خود را عمدتاً با تمرکز بر لیست‌های بایننس آغاز کرد. شعار آن این است که بایننس بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان است. اما چرا؟ زیرا برای کسانی که می‌دانند چگونه از آن استفاده کنند ثروت زیادی ساخته است. با رشد به بیش از 200000 عضو در سال جاری، اکنون سیگنال‌های خرید و فروش توکن‌ها را در بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری محبوب مانند Bybit و دیگران ارائه می‌دهد و نام خود را حفظ کرده است. این سرویس سیگنال‌های رمزنگاری ترکیبی از سیگنال‌های گروهی رایگان و پولی را ارائه می‌دهد. سیگنال‌های رایگان اغلب دارای تبلیغات است.


لینک کانال Binance Killers


تلگرام-کانال-سیگنال-رایگان

Wallstreet Queen Official

این کانال سیگنال یک معامله گر با نام مستعار است که خدمات سیگنال‌های تلگرام خود را راهی برای یادگیری گام به گام چگونگی شکست دادن بازار توصیف می‌کند. این انجمن به عنوان یک خانواده آنلاین صمیمی در نظر گرفته می‌شود و بیش از 134000 عضو دارد. برخی از سیگنال‌ها رایگان هستند و برخی دیگر برای افراد VIP رزرو شده است. هر سیگنال معاملاتی با یک نمودار قیمت واضح با سطوح حمایت و مقاومت مشخص شده و الگوها و شاخص‌های نمودار مربوطه همراه است.


رفتن به کانال Wallstreet Queen Official


Crypto Inner Circle

Crypto Inner Circle یک کانال تلگرام سیگنال‌های رمزنگاری است که بیش از 136000 عضو دارد. این انجمن انحصاری متشکل از معامله گران آتی بیت کوین است که تجربیات، استراتژی‌ها و بینش‌های بازار را به اشتراک می‌گذارند تا قابلیت‌های معاملاتی خود را به طور متقابل افزایش دهند. پس از پیوستن به Crypto Inner Circle، اعضا به انبوهی از ابزارها و منابع طراحی شده برای اصلاح مهارت‌های تجاری خود دسترسی پیدا می‌کنند. که شامل شرکت در بحث‌ها و کارگاه‌هایی است که توسط معامله ‌گران باتجربه آتی بیت‌ کوین رهبری می‌شود و فرصت تبادل ایده‌ها در مورد روندها و استراتژی‌های فعلی بازار با سایر اعضا را برقرار می‌کند.

Crypto Inner Circle پاسخگوی معامله گران با هر سطحی از تجربه است و راهنمایی و پشتیبانی ارزشمندی را برای اطمینان از موفقیت در بازار ارائه می‌دهد. اعضای VIP از دسترسی به تحلیل عمیق بازار لذت می‌برند و می‌توانند انتظار دریافت سیگنال‌های انحصاری بسیار سودآور و با اهرم بالا را داشته باشند.


دیدار از کانال Crypto Inner Circle


Wolf of Trading

Wolf of Trading با بیش از 91000 عضو، یک کانال سیگنال ارز دیجیتال برجسته است که به معامله ‌گران مصممی که به دنبال برتری در بازار ارز دیجیتال هستند، خدمات ارائه می‌دهد. این گروه متعهد است که هنجارها را به چالش بکشد و آخرین اطلاعات و تجزیه و تحلیل را به اعضای خود ارائه دهد که منجر به چشم اندازهای معاملاتی امیدوار کننده شود. Wolf of Trading به طور خاص برای مبتدیان طراحی شده است و بیشتر سیگنال‌های معاملاتی صرف ارائه می‌دهد. این گروه در تجزیه و تحلیل جامع بازار رویدادهای اخیر صنعت شرکت می‌کند و تأثیر بالقوه آنها را بر قیمت‌های کوتاه مدت و بلندمدت بررسی می‌کند. این بینش ارزشمند به ویژه برای معامله گران تازه کار مفید است زیرا پیچیدگی‌های تصمیم گیری در حوزه تجارت را روشن می‌کند.

کانال-vip-سیگنال-رایگان


اضافه شدن به کانال Wolf of Trading


Crypto Bull

کانال تلگرام کریپتو بول یک کانال سیگنال‌های ارز دیجیتال نوظهور با بیش از 122 هزار عضو است که اخبار به موقع، بینش عمیق بازار و سیگنال‌های معاملاتی را ارائه می‌دهد. محتوای کانال هم استراتژی‌های معاملاتی کوتاه مدت و هم دیدگاه‌های بلند مدت بازار را پوشش می‌دهد. به‌روزرسانی‌ها شامل آخرین اقدامات نظارتی مانند تصمیمات ریپل (XRP) SEC، روندهای بازار در زمان واقعی مانند تأثیر بازگشت شاخص دلار بر قیمت کریپتو و… است.

Crypto Bull به دلیل بینش فنی عمیق خود شناخته شده است. تفاسیر تخصصی از الگوهایی مانند اوج هش ارز کریپتو یا ادغام بیت کوین به معامله گران جدید و باتجربه اجازه می‌دهد تا از عدم اطمینان ارز دیجیتال عبور کنند. پست‌های جذاب آن همچنین یک جامعه تعاملی ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند بحث کنند و یاد بگیرند. همه این ابزارها به کاربران کمک می‌کنند تا انتخاب‌های تجاری هوشمندانه‌ای داشته باشند. این کانال بینش‌های جذاب و آموزنده‌ای در مورد آخرین اتفاقات بازار ارائه می‌دهد.


دیدار از کانال Crypto Bull


Binance Signals

کانال تلگرام سیگنال‌های بایننس یک مرکز سیگنال‌های ارز دیجیتال رایگان است که بینش‌های تجاری مهمی را در مورد ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت ‌کوین، اتریوم، دوج ‌کوین و بایننس کوین ارائه می‌کند. این کانال در حال حاضر دارای 143 هزار مشترک است که از سیگنال‌ها و بینش‌های آن برای شناسایی معاملات سودآور استفاده می‌کنند.

این کانال که با رویکردی مبتدی پسند طراحی شده است، دارای نمودارهای حاشیه نویسی و توضیحات مفصل در مورد تنظیم معاملات است. هر سیگنال اهداف قیمتی را ارائه می‌دهد و جهتی را به معامله می‌دهد. با این حال، همه معاملات قیمت ورودی و توقف ضرر خاصی را ارائه نمی‌دهند. چنین اطلاعاتی هم برای معامله گران جدید و هم برای معامله گران باتجربه روشن‌تر خواهد بود. کانال تلگرام سیگنال‌های بایننس، اطلاعات ارزشمندی را ارائه می‌دهد که جذابیت خاصی برای مبتدیان دارد. ارتباطات شفاف و عناصر آموزشی آن را به یک ابزار مفید تبدیل کرده است.


لینک کانال Binance Signals


Dash 2 Trade

Dash 2 Trade یک کانال سیگنال است که تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال سطح بالا را به معامله گران ارائه می‌دهد. این پلتفرم طیف وسیعی از ابزارها را ارائه می‌کند که به سرمایه‌ گذاران کمک می‌کند فرصت‌ها را در بازار ارزهای دیجیتال شناسایی کنند. این شامل معیارهای بازار، تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای، سیگنال‌های ارز دیجیتال و… است.

Dash 2 Trade از شاخص‌های فنی مانند میانگین متحرک، سطوح حمایت و مقاومت، همبستگی قیمت دارایی و مقادیر پرت برای تولید سیگنال‌ها استفاده می‌کند. این سیگنال‌ها شامل پیشنهادهایی است که جفت ارزهای دیجیتال برای معامله، قیمت ورودی و سطوح سود و توقف ضرر دارند. علاوه بر این، Dash 2 Trade همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا معاملات خود را بر اساس سیگنال‌ها خودکار کنند.

سرمایه گذاران می‌توانند با پیوند دادن حساب صرافی رمزارز خود با Dash 2 Trade از طریق یک API از ابزار خودکار معامله گر استفاده کنند. سپس معامله ‌گران می‌توانند ربات این کانال را مطابق ترجیحات خود سفارشی کنند و سیگنال‌ها به صورت خودکار اجرا می‌شوند. Dash 2 Trade حتی به کاربران خود اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های معاملاتی خود را ایجاد کرده و آنها را آزمایش کنند. این پلتفرم پرداخت را در D2T، رمز دیجیتال بومی خود انجام می‌دهد.


جوین شدن به کانال Dash 2 Trade


Rekt Capital

Rekt Capital یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال است که آثار و تحقیقات او در مورد رمزارز توسط بسیاری از نشریات از جمله فوربس پوشش داده شده است. این تحلیلگر کریپتو اطلاعات زیادی را از طریق کانال یوتیوب، خبرنامه و دوره‌های وب سایت خود ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد درک بهتری از فضای ارزهای دیجیتال داشته باشند.

این خبرنامه به ویژه اطلاعات مهم زیادی در مورد بازارهای رمزنگاری، از اصول و نحوه عملکرد آنها بر اساس شاخص‌های فنی ارائه می‌دهد. Rekt Capital به دلیل دقت و عملی بودن در مسیریابی در بازارها و ارائه پیش بینی‌های واقعی قیمت بر اساس اصول بی طرفانه TA مشهور است. در حالی که این کانال سیگنال در حال حاضر گروه تلگرامی ندارد اما وب‌ سایت محبوب آن‌ها نه تنها سیگنال‌های زیادی را ارائه می‌دهد، بلکه آموزش جامعی را در زمینه تحلیل تکنیکال و نحوه تجارت سودآور ارائه می‌دهد.


رفتن به کانال Rekt Capital


WOLFX Signals

WOLFX Signals یک انتخاب برتر برای سرمایه گذاران کوتاه مدت است که به دنبال سیگنال‌های معاملاتی هستند. این پلتفرم خدمات سیگنال رایگان و پولی را برای ارزهای دیجیتال و فارکس ارائه می‌دهد. کانال تلگرام رایگان آن‌ها ۱ یا ۲ سیگنال در روز ارائه می‌دهد، در حالی که گروه VIP حداکثر 4 سیگنال ارسال می‌کند. سیگنال‌های آن شامل قیمت‌های ورودی و سایر سطوح مدیریت ریسک، مانند سود و ضرر است.

کاربران می‌توانند سیگنال‌ها را به صورت دستی اجرا یا معاملات خودکار را از طریق Cornix تنظیم کنند. سیگنال‌های WOLFX را می‌توان از طریق Binance و ByBit اجرا کرد. علاوه بر این، کانال‌های VIP نیز گزارش‌های کوتاه ‌مدتی از بازار کریپتو ارسال می‌کنند. این به معامله گران کمک می‌کند تا از آخرین رویدادهای صنعت به روز بمانند.

WOLFX همچنین نتایج هفتگی سیگنال‌های خود را از طریق کانال تلگرام جداگانه منتشر می‌کند. این کانال سود یا زیان تولید شده در روز را به وضوح بیان می‌کند. این امر WOLFX را به یکی از بهترین ارائه دهندگان سیگنال‌های ارز دیجیتال از نظر شفافیت تبدیل می‌کند. برای پیوستن به کانال پرمیوم VIP، معامله گران 89 دلار در ماه پرداخت خواهند کرد. همچنین یک برنامه مادام العمر با قیمت 279 دلار وجود دارد. به خاطر داشته باشید که WOLFX فقط سیگنال‌ها را بین ساعت 10 صبح تا 10 شب ارسال می‌کند.

تلگرام-ارز-دیجیتال


اضافه شدن با کانال WOLFX Signals


My Crypto Paradise

تیم My Crypto Paradise هفت سال را صرف آزمایش مجدد استراتژی معاملاتی خود برای ایجاد سیگنال کرده است. این استراتژی به جای الگوریتم‌ها، بر تخصص معامله گران با تجربه تکیه دارد. به این ترتیب، معامله گران آن می‌توانند استراتژی خود را بر اساس شرایط بازار تنظیم کنند تا سیگنال.های مربوطه را ارائه دهند. مانند My Crypto Paradise نیز نتایج سیگنال‌های خود را نمایش می‌دهد. این به معامله گران اجازه می‌دهد تا عملکرد گذشته این ارائه دهنده را قبل از ادامه بررسی کنند. این پلتفرم علاوه بر سیگنال‌های خود، خدمات پیشرفته مدیریت پورتفولیو را نیز ارائه می‌دهد.

یک اشکال کلیدی درباره این کانال این است که کانال سیگنال تلگرام رایگان وجود ندارد. در عوض، سیگنال‌های خود را با خدمات مدیریت پورتفولیو و معاملات خودکار همراه می‌کند. قیمت آن از 1699 دلار در ماه شروع می‌شود. همچنین بسته‌های جداگانه‌ای برای راه اندازی معاملات خودکار از طریق Binance، ByBit و KuCoin وجود دارد. این برنامه‌ها شامل مربیگری شخصی و توضیحاتی در مورد استراتژی‌های معاملاتی است.

با این اوصاف، چندین گروه رایگان رمزنگاری تلگرام وجود دارد که تجزیه و تحلیل دقیقی از بازارها ارائه می‌دهند. معامله گران می‌توانند برای پیگیری اخبار و رویدادهای اقتصادی به این گروه‌ها بپیوندند. اما باز هم، این شامل سیگنال‌های رایگان نمی‌شود. در نهایت، My Crypto Paradise یک «نماگر جادویی» جدید ایجاد کرده است تا به معامله‌ گران کمک کند فرصت‌های عالی برای سرمایه گذاری پیدا کنند. اما هزینه آن بیش از 4000 دلار خواهد بود.


بازدید از کانال My Crypto Paradise


Signals Blue

Signals Blue توسط تیمی از معامله گران با تجربه از اروپا و آمریکای شمالی اداره می‌شود. این کانال نرم افزار اختصاصی مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کرده است که بازار را در تمام ساعات شبانه روز رصد می‌کند. معامله گران حرفه‌ای Signals Blue بر اساس داده‌های داخلی خود، سیگنال‌های معاملاتی را با دقت ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، سیگنال‌های ارز دیجیتال ارائه شده همیشه توسط تجزیه و تحلیل فنی پشتیبانی می‌شوند.

مشترکین حتی می‌توانند از طریق گروه تلگرام با معامله گران با تجربه در ارتباط باشند. علاوه بر این، این کانال نیز برای معاملات خودکار با Cornix سازگار است. سیگنال‌ها را می‌توان از طریق Binance، Coinbase Pro، KuCoin، Kraken و Huobi اجرا کرد. سیگنال‌ها برای معاملات کوتاه مدت و اهرمی ارائه می‌شوند. معامله ‌گران همچنین می‌توانند سیگنال‌های خرید کریپتو را برای موقعیت‌های بلند مدت معتبر بین چند هفته تا چند ماه بیابند.


دیدن از کانال Signals Blue


سخن پایانی

در این مقاله به معرفی کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال معروف دنیا در تلگرام   پرداختیم. انتخاب ارائه ‌دهنده سیگنال مناسب برای معامله ‌گرانی که مایل به موفقیت در بازار ارز دیجیتال هستند، بسیار مهم است. کانال‌های معرفی شده در این مقاله  بررسی عواملی مانند دقت، قابلیت اطمینان، سهولت استفاده و قیمت را پوشش می‌دهد. این به معامله گران این امکان را می‌دهد تا تصمیمی آگاهانه بگیرند.

ارسال دیدگاه
0

دیدگاه

دیدگاه شما